Ebook "7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve"Ebook "7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve"0%

Centrum Informační Společnosti Ebook: 7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříveEbook na téma "7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve" Vám v přehledné podobě poskytne přínosné informace pro lepší uplatnění na trhu práce. Získáte zde užitečné rady a tipy, které jsou prověřeny praxí. Pro koho je určen ebook "7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve"?Tento ebook poskytne hodnotné informace všem, kteří jsou v procesu hledání práce a chtějí získat potřebný náskok před ostatními uchazeči.Na co se můžete těšit v ebooku “7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve“Tato publikace se stane Vaším věrným pomocníkem při hledání práce. Obdržíte zde v přehledné formě mnoho rad a informací. Konkrétně se můžete těšit např.7 tipů, které Vám pomohou uspět v procesu hledání práce,návod, jak vytvořit životopis či jaká by měla být struktura,13 tipů na servery s pracovními nabídkami,rady, na které pracovní nabídky reagovat,návod, jak napsat motivační a průvodní dopis,  jak se připravit na pracovní pohovor a zejména na něm uspět,rady, co dělat pokud se Vám stále nedaří,užitečné tipy a rady a tip na uzavřenou facebookovou skupinu, kde Vám autoři poskytnou další cenné informace.Kdo je Centrum informační Společnosti (CIS)?Autor tohoto ebooku je CIS, poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.Podívejte se na video, ve kterém se Vám představí samotná společnosti CIS a její kurzy.

Popis

Ebook: 7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve

Ebook na téma "7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve" Vám v přehledné podobě poskytne přínosné informace pro lepší uplatnění na trhu práce. Získáte zde užitečné rady a tipy, které jsou prověřeny praxí.

Pro koho je určen ebook "7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve"?

Tento ebook poskytne hodnotné informace všem, kteří jsou v procesu hledání práce a chtějí získat potřebný náskok před ostatními uchazeči.

Na co se můžete těšit v ebooku “7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve“

Tato publikace se stane Vaším věrným pomocníkem při hledání práce. Obdržíte zde v přehledné formě mnoho rad a informací. Konkrétně se můžete těšit např.

  • 7 tipů, které Vám pomohou uspět v procesu hledání práce,
  • návod, jak vytvořit životopis či jaká by měla být struktura,
  • 13 tipů na servery s pracovními nabídkami,
  • rady, na které pracovní nabídky reagovat,
  • návod, jak napsat motivační a průvodní dopis, 
  • jak se připravit na pracovní pohovor a zejména na něm uspět,
  • rady, co dělat pokud se Vám stále nedaří,
  • užitečné tipy a rady a
  • tip na uzavřenou facebookovou skupinu, kde Vám autoři poskytnou další cenné informace.

Kdo je Centrum informační Společnosti (CIS)?

Autor tohoto ebooku je CIS, poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.

Podívejte se na video, ve kterém se Vám představí samotná společnosti CIS a její kurzy.

Podobné kurzy z kategorie