Praktické školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychlejiPraktické školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychleji0%

Centrum Informační Společnosti Hledáte práci a nedaří se Vám uspět? V praktickém školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychleji obdržíte mnoho užitečných rad. Celé školení trvá 5 hod. a je velmi ceněno pro svoji praktičnost. Jeho absolvováním získáte napr. větší jistotu při výběrovém řízení (efektivní příprava na pohovor), lepší prezentační a komunikační dovednosti, základy pro podnikání na internetu, dovednosti pro užívání online nástrojů pro sebeprezentování atd. V rámci školení obdržíte hodnotné materiály a také máte možnost až 1 hod. osobní konzultace týkající se Vašich pracovních příležitostí.
250

Popis

Hledáte práci a nedaří se Vám uspět? V praktickém školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychleji obdržíte mnoho užitečných rad. Celé školení trvá 5 hod. a je velmi ceněno pro svoji praktičnost.

Jeho absolvováním získáte napr. větší jistotu při výběrovém řízení (efektivní příprava na pohovor), lepší prezentační a komunikační dovednosti, základy pro podnikání na internetu, dovednosti pro užívání online nástrojů pro sebeprezentování atd. V rámci školení obdržíte hodnotné materiály a také máte možnost až 1 hod. osobní konzultace týkající se Vašich pracovních příležitostí.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook: 11 zásad pravého vůdce

0.0%
Ebook s titulem "11 zásad pravého vůdce" pocházející od autora Jana Markela …

Ebook: Jak získat dobrou práci rychleji

100.0%
Ebook obsahuje ucelený a praktický návod, jak krok za krokem projít celým …

Dokonalá práce

0.0%
Jan Markel, trenér a lektor v oblasti zlepšování kvality lidského života, pro …