Praktické školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychlejiPraktické školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychleji0%

Centrum Informační Společnosti Hledáte práci a nedaří se Vám uspět? V praktickém školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychleji obdržíte mnoho užitečných rad. Celé školení trvá 5 hod. a je velmi ceněno pro svoji praktičnost. Jeho absolvováním získáte např. větší jistotu při výběrovém řízení (efektivní příprava na pohovor), lepší prezentační a komunikační dovednosti, základy pro podnikání na internetu, dovednosti pro užívání online nástrojů pro sebeprezentování atd. V rámci školení obdržíte hodnotné materiály a také máte možnost až 1 hod. osobní konzultace týkající se Vašich pracovních příležitostí.
250

Popis

Hledáte práci a nedaří se Vám uspět? V praktickém školení: Jak uspět při hledání práce a jak najít práci rychleji obdržíte mnoho užitečných rad. Celé školení trvá 5 hod. a je velmi ceněno pro svoji praktičnost.

Jeho absolvováním získáte např. větší jistotu při výběrovém řízení (efektivní příprava na pohovor), lepší prezentační a komunikační dovednosti, základy pro podnikání na internetu, dovednosti pro užívání online nástrojů pro sebeprezentování atd. V rámci školení obdržíte hodnotné materiály a také máte možnost až 1 hod. osobní konzultace týkající se Vašich pracovních příležitostí.

Podobné kurzy z kategorie