Praktické školení "Jak uspět při hledání práce snadno a rychle"Praktické školení "Jak uspět při hledání práce snadno a rychle"60%

Centrum Informační Společnosti Praktické školení: Jak uspět při hledání práce snadno a rychleHledáte práci a stále se Vám nedaří? V praktickém školení" Jak uspět při hledání práce snadno a rychle" obdržíte mnoho užitečných rad. Celé školení trvá 4,5 hod. a je velmi ceněno pro svoji praktičnost. Nejzažší termín se uskuteční dne 16.10.2015 od 8:30 hod. v prostorách Business Centrum Ohradní v Praze 4.Pro koho je určeno školení "Jak uspět při hledání práce snadno a rychle"Toto školení je vhodné pro všechny, kteří se v současné době ucházejí o práci či o změně zaměstnaní aktivně přemyšlejí. Posílíte zde své sebevědomí a prezentační dovednosti. O živém setkání " Jak uspět při hledání práce snadno a rychle"V rámci školení obdržíte mnoho užitečných informací, které Vám pomohou na pracovním trhu uspět rychleji. Získáte tipy, jak správně oslovat firmy, jak se chovat na pracovním pohovoru či jak se řádně připravit. Jedná se o ryze praktické školení, ve kterém se pracuje přímo na Vašich potřebách a možných pracovních příležitostech. Konkrétně je obsahem tohoto praktického školeníposílení Vašeho sebevědomí,sestavení úspěšného životopisu a motivačního dopisu,úprava informací o Vaší osobě prezentovaných na Internetu pro potřeby personalistů,správné hledání práce, která je vhodná právě pro Vás,praktická prezentace Vaší osoby, Vašich znalostí a dovedností,plat, jeho výše či jak si o něj správně říct,příprava na osobní pohovor (celý pohovor si nanečisto vyzkoušíte),tématika podnikání a podstatné věci spojené s jeho začátky,cenná zpětná vazba od lektorů i ostatních studentů kurzu.Co dále získáte absolvováním tohoto školenívětší jistotu a sebedůvěru v procesu hledání práce,lepší prezentační a komunikační dovednosti,základy pro podnikání v prostředí Internetu,dovednosti pro sebeprezentování pomocí efektivního využití účinných online nástrojů,cenné informace pro lepší sebeprezentaci,možnost až 1 hodiny konzultace týkající se Vašich konkrétních pracovních příležitostí čihodnotné výukové materiály s mnoha tipy a účinnými triky.Podívejte se na video, ve kterém Vám bude více představen nabízený kurz.Kdo pro Vás toto praktické školení připravil?Toto školení, které je zaměřeno především na praktickou stránku pro Vás, připravila firma Centrum Informační Společnosti (CIS), poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. Zaměřuje se především na oblast nové ekonomiky s využitím moderních metod a poznatků z praxe. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.
299

Popis

Praktické školení: Jak uspět při hledání práce snadno a rychle

Hledáte práci a stále se Vám nedaří? V praktickém školení" Jak uspět při hledání práce snadno a rychle" obdržíte mnoho užitečných rad. Celé školení trvá 4,5 hod. a je velmi ceněno pro svoji praktičnost. Nejzažší termín se uskuteční dne 16.10.2015 od 8:30 hod. v prostorách Business Centrum Ohradní v Praze 4.

Pro koho je určeno školení "Jak uspět při hledání práce snadno a rychle"

Toto školení je vhodné pro všechny, kteří se v současné době ucházejí o práci či o změně zaměstnaní aktivně přemyšlejí. Posílíte zde své sebevědomí a prezentační dovednosti.

O živém setkání " Jak uspět při hledání práce snadno a rychle"

V rámci školení obdržíte mnoho užitečných informací, které Vám pomohou na pracovním trhu uspět rychleji. Získáte tipy, jak správně oslovat firmy, jak se chovat na pracovním pohovoru či jak se řádně připravit. Jedná se o ryze praktické školení, ve kterém se pracuje přímo na Vašich potřebách a možných pracovních příležitostech. Konkrétně je obsahem tohoto praktického školení

 • posílení Vašeho sebevědomí,
 • sestavení úspěšného životopisu a motivačního dopisu,
 • úprava informací o Vaší osobě prezentovaných na Internetu pro potřeby personalistů,
 • správné hledání práce, která je vhodná právě pro Vás,
 • praktická prezentace Vaší osoby, Vašich znalostí a dovedností,
 • plat, jeho výše či jak si o něj správně říct,
 • příprava na osobní pohovor (celý pohovor si nanečisto vyzkoušíte),
 • tématika podnikání a podstatné věci spojené s jeho začátky,
 • cenná zpětná vazba od lektorů i ostatních studentů kurzu.

Co dále získáte absolvováním tohoto školení

 • větší jistotu a sebedůvěru v procesu hledání práce,
 • lepší prezentační a komunikační dovednosti,
 • základy pro podnikání v prostředí Internetu,
 • dovednosti pro sebeprezentování pomocí efektivního využití účinných online nástrojů,
 • cenné informace pro lepší sebeprezentaci,
 • možnost až 1 hodiny konzultace týkající se Vašich konkrétních pracovních příležitostí či
 • hodnotné výukové materiály s mnoha tipy a účinnými triky.

Podívejte se na video, ve kterém Vám bude více představen nabízený kurz.

Kdo pro Vás toto praktické školení připravil?

Toto školení, které je zaměřeno především na praktickou stránku pro Vás, připravila firma Centrum Informační Společnosti (CIS), poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. Zaměřuje se především na oblast nové ekonomiky s využitím moderních metod a poznatků z praxe. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.

Podobné kurzy z kategorie