Webinář "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku"Webinář "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku"0%

Idealine Solutions s.r.o. Webinář: Proč a jak sdílet pracovníky na dálkuDne 15.9.2015 od 15 hod. se uskuteční online živé vysílání na téma "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku", v rámci kterého se dozvíte přínosy spojené se sdílením Vašich pracovníků či využití kapacity pracovního týmu na maximum. Tuto akci pro Vás připravila společnost Idealine Solutions s.r.o.Pro koho je webinář "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku" určenTento webinář je zejména určen pro jednatele, majitele, ředitele, manažery a personalisty, kteří chtějí zvýšit zisk organizace a využít pracovní síly na plno. Na co se můžete v rámci webináře těšit?V rámci online vysílání se můžete těšit na zajímavá témata, tykající se oblasti sdílení pracovníků a jejich využítí. Rozkryjete mnohá témata a získáte odpovědi na důležité otázky jako např.proč sdílet pracovníky s ostatními firmami,jak sdílení realizovat, osobně, v kanceláři, vzdáleně či kombinovaně,jak dosáhnout zvýšení čistého zisku pomocí zavedení principů sdílení pracovníků,jak prakticky a z jakého důvodu sledovat vytíženost a produktivitu pracovníků,proč je klíčové měřit vytíženost u těch nejdražších a zároveň nejvytíženějších zaměstnanců,jak získat experty ze vzdálenějších míst za cenu zaměstnance,jak sdílet pracovníky po praktické stránce,projektové řízení naruby aneb proč je člověk ústředním bodem efektivní spolupráce,jak a z jakého důvodu zavádět principy komunitních sítí v pracovní sféře.Dále se můžete těšit na ukázku softwaru pro projektově-komunitní systém efektivní spolupráce a zodpovězení Vašich dotazů.O autorovi webináře "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku"Tento zajímavý webinář pro Vás připravila společnost Idealine Solutions s.r.o., která si klade za cíl být synonym hdnotného partnera pro podnikání. Nepřetržitě sledují vývoj aktuálních trendů a hledají nejúčinější kombinace technologií a manažerských přístupů pro dosažení efektivních pracovních výsledk nezávislou na daném místě a čase. Tímto webinářem Vás provede Martin Martoch, specialista na práci a vzdělávání na dálku.
Zdarma

Popis

Webinář: Proč a jak sdílet pracovníky na dálku

Dne 15.9.2015 od 15 hod. se uskuteční online živé vysílání na téma "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku", v rámci kterého se dozvíte přínosy spojené se sdílením Vašich pracovníků či využití kapacity pracovního týmu na maximum. Tuto akci pro Vás připravila společnost Idealine Solutions s.r.o.

Pro koho je webinář "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku" určen

Tento webinář je zejména určen pro jednatele, majitele, ředitele, manažery a personalisty, kteří chtějí zvýšit zisk organizace a využít pracovní síly na plno.

Na co se můžete v rámci webináře těšit?

V rámci online vysílání se můžete těšit na zajímavá témata, tykající se oblasti sdílení pracovníků a jejich využítí. Rozkryjete mnohá témata a získáte odpovědi na důležité otázky jako např.

  • proč sdílet pracovníky s ostatními firmami,
  • jak sdílení realizovat, osobně, v kanceláři, vzdáleně či kombinovaně,
  • jak dosáhnout zvýšení čistého zisku pomocí zavedení principů sdílení pracovníků,
  • jak prakticky a z jakého důvodu sledovat vytíženost a produktivitu pracovníků,
  • proč je klíčové měřit vytíženost u těch nejdražších a zároveň nejvytíženějších zaměstnanců,
  • jak získat experty ze vzdálenějších míst za cenu zaměstnance,
  • jak sdílet pracovníky po praktické stránce,
  • projektové řízení naruby aneb proč je člověk ústředním bodem efektivní spolupráce,
  • jak a z jakého důvodu zavádět principy komunitních sítí v pracovní sféře.

Dále se můžete těšit na ukázku softwaru pro projektově-komunitní systém efektivní spolupráce a zodpovězení Vašich dotazů.

O autorovi webináře "Proč a jak sdílet pracovníky na dálku"

Tento zajímavý webinář pro Vás připravila společnost Idealine Solutions s.r.o., která si klade za cíl být synonym hdnotného partnera pro podnikání. Nepřetržitě sledují vývoj aktuálních trendů a hledají nejúčinější kombinace technologií a manažerských přístupů pro dosažení efektivních pracovních výsledk nezávislou na daném místě a čase. Tímto webinářem Vás provede Martin Martoch, specialista na práci a vzdělávání na dálku.

Podobné kurzy z kategorie